ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

(057)712-40-50

ул.Благовещенская, 32

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

- Завідувач художньо-постановочної частини - 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст ). Післядипломна освіта. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.
 
- Артист – вокаліст І категорії – 2 вакансії. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
 
- Концертмейстер із класу балету – 1 вакансія. Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
 
- Артист балету вищої категорії – 1 вакансія. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.
 
- Артист хору І категорії - 1 вакансія. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 
- Звукорежисер І категорії – 1 вакансія. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства не менше 3 років.
 
В перелік документів, що подаються, входять: - заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку; - заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; - копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; - творче резюме, портфоліо.
 
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Дата і місце проведення конкурсу: "27" _лютого_ 2018 року о 16:00 годин; Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м. Харків, вул. Благовіщенська, 32.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до "24" лютого 2018 р., за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32., ОКЗ ХАТМК тел. для довідок: (057) 712-28-06; (057) 716-07-14, факс (057) 712-28-06 електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.