ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:
- Помічник режисера – 1 вакансія. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста театру не менше 3 років.
- Артист - вокаліст І категорії – 2 вакансії (сопрано, баритон, тенор). Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років.
- Артист балету ІІ категорії – 1 вакансія Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
- Артист оркестру ІІ категорії – 1 вакансія (скрипка). Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
- Артист хору І категорії - 1 вакансія (тенор). Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
- Артист хору ІІ категорії - 1 вакансія (альт). Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. В перелік документів, що подаються, входять: - заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку; - заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; - копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; - творче резюме, портфоліо.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). Дата і місце проведення конкурсу: "10" жовтня 2017 року з 16.00 годин; Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м. Харків, вул. Благовіщенська, 32. Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 06 жовтня 2017 року, за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, ОКЗ ХАТМК телефон для довідок: (057) 712-28-06; (057) 716-07-14, факс: (057) 712-28-06 електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Конкурсна програма: Для помічника режисера: Для артистів-вокалістів І категорії: перший тур - виконання двох арій з оперет, музичних комедій або мюзиклів (в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу), читання: монологу, віршу, або байки (на вибір претендента). другий тур - сцена з поточного репертуару (на вибір претендента). Для артистів балету ІІ категорії: перший тур - виконання уроку класичного танцю; другий тур - виконання фрагментів з балетів, балетний номер (на вибір претендента). Для артистів оркестру ІІ категорії: перший тур - твір на вибір (до 5-х хвилин звучання, на вибір претендента); другий тур - читання з листа оркестрові партії з поточного репертуару театру на вибір комісії. Для артиста хору І та II категорії: перший тур - читання хорових партій з листа; другий тур - виконання під рояль на сцені театру двох творів (на вибір претендента, в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу).