ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32

Милана юра

Дорогі друзі, запрошуємо вас 14 квітня 2018 року о 17:00 в Харківський академічний театр музичної комедії на бенефіс-концерт» провідних солістів театру Мілани Остонєн і Юрія Костяниці «АХ, ЦЕ БОЖЕВІЛЬНЕ КОХАННЯ!»


Дует Мілани Остонєн і Юрія Костяниці склався в нашому театрі більше ніж 20 років тому і з того часу вони успішно створюють безліч яскравих сценічних образів. Їх творча співпраця асоціюється з любов'ю, щирістю, теплом, таємницею, пристрастю, епатажем - саме це і чекає глядач: побачити, почути, відчути, співпереживати і розчулюватися зі сльозами на очах.

Постановочна команда кращих професіоналів готує цей бенефіс-концерт: режисер-постановник - Олександр Драчов, художнє оформлення сцени Тараса Шигімаги, хореографічні номери у постановці заслуженої артистки України Ірини Клепікової. Весь вечір за дириґентським пультом заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук. У концерті візьмуть участь провідні солісти, артисти балету, хору та симфонічного оркестру театру. У програмі бенефісу, як улюблені концертні номери, так і нові композиції, звичайно ж, не обійдеться і без зіркових дуетів. Ведучі концерту - заслужений артист України Олексій Гавінський та Олексій Андренко.

Мілана Остонен і Юрій Костяниця представлять цілу галерею різних образів. Але найголовніше подарують всім заряд гарного настрою. Саме дійство вразить прихильників творчості артистів своєю сміливістю, несподіваною і незабутньою, дотепною театральною дією! Не пропустіть бенефіс-концерт Мілани Остонєн і Юрія Костяниці!