ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32


загружено

Лише один раз!

Дорогі друзі, запрошуємо вас 17 квітня 2018 о 18:30 в Харківський академічний театр музичної комедії на «КОНЦЕРТ ДРУЖБИ», за участю короля скрипки, лауреата міжнародних конкурсів Остапа Шутко (м. Львів) та солістів театру.


Остап Шутко засновник і перша скрипка «Українського квартету», «U-Trio», концертмейстер міжнародного оркестру молоді в Байройті (Німеччина) і Лондонського філармонічного молодіжного оркестру.

Він лауреат міжнародних конкурсів у Вільнюсі (Литва), Веймарі (Німеччина), Пшемишлі (Польща), Барселоні (Іспанія), Києві (Україна); був стипендіатом Президента України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО.

Йому присвятили свої твори Нікола Візаллі, Дональд Ман Чінг Ю. Карсон Куман, Віктор Камінський, Богдана Фроляк ...

Вражає різноманітність його концертної програми від А. Вівальді, В.А. Моцарта і Ф. Ліста до джазових композицій, мелодій з популярних кінофільмів і творів з репертуару Майкла Джексона і української рок-групи «Океан Ельзи».

У концерті беруть участь провідні солісти Харківського академічного театру музичної комедії. Концерт веде народний артист України Герман Юрченко, Тетяна Циганська і Олексій Андренко.

Якщо ви скучили за елітною музикою, у виконанні дійсно першокласних музикантів - ви знайшли, що шукали. Драйв і найпотужніша енергетика виступів Остапа Шутко здатні підняти з місця і закрутити голову навіть самим стриманим глядачам. Його технічно відточеній грі притаманні яскравий темперамент, енергія і виразність у поєднанні з благородством звуку і бездоганністю трактування творів. Це буде неймовірно!