ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32

Логвиненко

Дорогі друзі, запрошуємо вас 4 жовтня о 18:30 на БЕНЕФІС-ВИСТАВУ провідного артиста театру ОЛЕГА ЛОГВІНЕНКО (музична комедія «БАБИН БУНТ» Е. Птічкіна).

Олег Логвиненко - один із щасливчиків, які викликають незмінну симпатію у публіки. Головне в його творчості - це харизма, гумор, працелюбність, безперервний творчий пошук і приголомшлива винахідливість, які допомагають артисту перетворювати своїх героїв в яскраві і незабутні образи.

Народився Олег Логвиненко в Ризі (Латвія). Спочатку сімдесятих навчався в Харківському державному інституті мистецтв імені І.П.Котляревського, на курсі Олексія Глаголіна, народного артиста СРСР Леоніда Тарабаринова і народної артистки України Валентини Чистякової.

Свою творчу кар'єру Олег почав в Одеському державному українському музично-драматичному театрі імені В. Василька (1975-1980). Потім він - артист Дніпродзержинського російського музично-драматичного театру (1980).

З 1982 року Олег Логвиненко - артист Харківського театру музичної комедії. В його репертуарі комедійні, гострохарактерні і драматичні ролі: в оперетах «Принцеса цирку» (П'єр і Пелікан), «Сільва» (Боні, Янош, Феррі), «Баядера» (Умфір), «Летюча миша» (Громовержець, Черговий, Фрош ); в рок-опері «Юнона» і «Авось» (Фернандо); в музичних комедіях «Пограбування опівночі» (Дьола), «Сорочинський ярмарок» (Черевик), «Сватання на Гончарівці» (Сват), «Витівки Хануми» (Торговець вином) і багато інших.

На бенефісі Олег Логвиненко виконає роль діда Захара в музичній комедії Євгена Птічкіна «Бабин бунт». А також в програмі бенефісу офіційне привітання від керівництва театру, комічний концертний номер з музичної комедії «Лівша» і гумористичне привітання артистів театру.