ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32


3D10987E 248E 40F5 AC26 9C859B3A2D67

23 березня 2019 року о 17.00 в Харківському академічному театрі музичної комедії відбудеться бенефіс-вистава провідного солістатеатру Юрія Костяниці.

М'який гумор, романтична ліричність, трагікомічність - такі основні емоційні інструменти сценічної майстерності Юрія Костяниці.

 

Зустріч майбутнього артиста з педагогом по вокалу Інною Азбель змінила все його життя. Та так, що в 1989 році він вступає на кафедру сольного співу в Харківський державний інститут мистецтв імені Івана Котляревського, в клас до відомих вокалістів та педагогів - заслуженого артиста України Володимира Підсадного та Маргарити Червонюк. Потім він навчався вокалу і акторської майстерності у солістки оперного театру Олександри Оголівец.

Вперше Юрій привернув до себе увагу театральної громадськості, на початку дев'яностих, виконавши, в оперній студії Харківського інституту мистецтв, партії ліричного тенора - наївного і веселого Труффальдіно («Любов до трьох апельсинів» Сергія Прокоф'єва) і чемного базіки маклера Горо («Чіо-Чіо -сан»Джакомо Пуччіні).

А в 1995 році Юрій стає артистом театру музичної комедії. З того часу його герої вражають різноманітністю характерів.В репертуаріартиста -Пімпрінетті («Баядера»), Пелікан («Принцеса цирку»), князь Воляпюк («Сільва»), барон Зета («Весела вдова»), Федот («Бабин бунт»), Афанасій Іванович («Сорочинський ярмарок»), Сондерс («Авантюристи»), Акоп («Витівки Хануми»), Тимофій Кузьмич («Все починається з кохання»).

На бенефісі ви побачите Юрія Костяницюв ролі Зупана в опереті Й. Штрауса «Циганський барон».