ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

- Керівник музичної частини - 0,5 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

- Головний балетмейстер-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст ), стаж роботи за професією балетмейстера не менше 3 років.

- Головний хормейстер-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією хормейстера не менше 3 років.

- Головний художник-1 вакансія.  

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

- Художник-постановник - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр),для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

- Режисер  - 1 вакансія. 

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Помічник режисер - 2 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища або базова освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

- Завідувач трупи - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

- Концертмейстер з класу вокалу- 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр),для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

- Артист-вокаліст, провідний майстер сцени-12 вакансій.  

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста-вокаліста вищої категорії не менше 3 років.

Артист-вокаліст вищої категорії-8 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста-вокаліста І категорії не менше 3 років. 

- Артист-вокаліст І категорії - 3,5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр),для магістрів - без вимог до стажу роботи, для спеціалістів - стаж роботи за професією артиста-вокаліста ІІ категорії не менше 2 років, для бакалавр - не менше 3 років.

- Артист-вокаліст ІІ категорії-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Балетмейстер-постановник - 1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Балетмейстер - 1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для спеціаліста або магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.

Артист балету, провідний майстер сцени- 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету (театру) вищої категорії не менше 5років.

Артист балету вищоїкатегорії-5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії-5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист балету ІІ категорії-1 вакансія. 

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалаврабо молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

Звукорежисер вищої  категорії-1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства І категорії не менше 3років.

Звукорежисер І  категорії-1 вакансій. 

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Звукооператор-1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалаврабо молодший спеціаліст)для магістра, спеціаліста, бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

В перелік документів, що подаються, входять:

- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу:"03"вересня2019 рокуо12:00 годині;

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м.Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються по"28 серпня2019 р.включно, за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, ОКЗ ХАТМК тел.для довідок: (057) 712-28-06;(057) 716-07-14факс (057) 712-28-06електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.