ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

(057)712-40-50

вул.Благовіщенська, 32

maxresdefault 0

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії   повідомляє, що за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад: 

Результати конкурсу

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує результати конкурсів на заміщення вакантних посад, які відбулися03та 04 вересня2019року.

За результатами конкурсу обрано наступних переможцівна посади

керівника музичної частини-Факторовського ІгоряЮрійовича;

головного балетмейстера - Щербакову Марію Ігорівну;

головного хормейстера - Вербицьку Ірину Володимирівну;

головного художника - Сторожук Оксану Тарасівну;  

художника-постановникаШигімагу Тараса Петровича;

режисера Драчова Олександра Миколайовича;

помічники режисераКобзєва Костянтина Миколайовича, Червонюка Віктора Євгенійовича;

завідувач трупи - Заслуженого працівника культури України Старченко Віру Миколаївну;

концертмейстера з класу вокалуКирпаньову Ірину Віталіївну;

артистів-вокалістів, провідних майстрів сцени:Заслуженого артиста України Побережця Віктора ОлексійовичаЗаслуженого артиста України Младова Анатолія Павловича, Заслужену артистку України Хорольську Аллу БорисівнуЗаслужену артистку України Подорлову Валентину Федорівну,Заслужену артистку України Коваль Наталлю Іванівну, Андренка Олексія Ігоровича, Антоненко Наталію Анатоліївну, Бідило Олександра Івановича, Буднього Анатолія ІвановичаКисіль Елеонору Вікторівну, Остонєн Мілану Анатоліївну, Циганську Тетяну Михайлівну;

артистів-вокалістів вищої категорії:Волобуєву Людмилу ДмитрівнуВасильєву Інгу МиколаївнуГаплевську Ірину ВалеріївнуГаман-Орлову Наталію ОлександрівнуКуштима Романа ВікторовичаФірсову Світлану АнатоліївнуНепомнящу Олесю ВолодимирівнуПоважну Альону Олександрівну;

артистів-вокаліст І категорії:Бутко Ольгу ОлександрівнуХарчук Олену Євгенівну,

артистів-вокалістів ІІ категорії:Майсурадзе Анну Тенгізівну (0,5 ставки посади);Кочергіна Артема Олександровича (0,5 ставки посади);

балетмейстера-постановника:Логвиненка Віталія Ігоровича

балетмейстера -Кірієнко Віталія Івановича

артиста балету, провідного майстра сцени -ГричаногоОлександра Миколайовича

артистів балету вищої категорії:Косарєву Тамару Володимирівну, Кузнєцову Діну ВолодимирівнуСидоренкаВолодимира ВладиславовичаФірсова Віктора Віталійовича;

артистів балету І категорії:Гордієнко Ганну ОлександрівнуСенічева Ілью СергійовичаЧуян Вікторію ВалеріївнуГамалій Катерину ІгорівнуПопова Андрія Віталійовича;

артиста балету ІІ категорії - Откалевич Віру Олегівну;

звукорежисера вищої  категорії - Богомолова Олександра Івановича

звукорежисера І категорії -Бескорсого Валерія Володимировича

звукооператора Стовбуна Володимира Михайловича

диригента вищої категорії - Шаршонь Юлію Ігорівну;

артиста оркеструвищої категорії(тромбон) - Новакова Георгія Миколайовича

артиста оркеструвищої категорії(скрипка):  Швачко Світлану Петрівну; Саєнко Вікторію Петрівну; Радомська Наталію Ігорівну;

артистаоркеструвищої категорії(альт) - Симоненко Тетяну Геннадіївну;

артистаоркеструвищої категорії(контрабас) - Швачка Ігоря Івановича

артистаоркеструвищої категорії(ударна установка) -  Білова Дмитра Ігоровича

артиста оркестру вищої категорії(флейта)- Ковтуна Кирила Вікторовича

артист оркестру вищої категорії(віолончель)- Севастянову Юлію Валеріївну

артист оркестру вищої категорії(валторна)- Мальцева Петра Сергійовича

артист оркестру вищої категорії(кларнет)- Коробко Романа Юрійовича

артистаоркеструІ категорії(скрипка): Коркіну Ольгу Георгіївну, Ярову Світлану Анатоліївну, Вишневецьку Яніну Леонідівну, Кондратенко Костянтина Анатолійовича, Білу Дарью Олегівну;

артистаоркеструІ категорії(альт): Цвіренко Ольгу Василівну, Косенко Галину Григорівну;

артистаоркеструІ категорії(тромбон) -  Міщенка Юрія Павловича;

артистаоркеструІ категорії(кларнет) -  Бобрика Дениса Олександровича;

артистаоркеструІ категорії(гобой) -  Лозового Костянтина Сергійовича;

артистаоркеструІ категорії(віолончель) - Безотечество Ольгу Юріївну;

артистаоркеструІ категорії(ударна установка) - Білову Єлізавету Дмитрівну;

концертмейстера -  Кузнецову Ірину Миколаївну;

артиста хорувищої категорії: Демченко Тетяну Сергіївну, Новікова Вадима Вячеславовича, Ушенко Костянтина Івановича, Шахін Наталію Олександрівну, Золотаренко Валентину Сергіївну, Касьянова Андрія Васильовича, Макаренко Лідію Дмитрівну;

артистахоруІ категорії:

Кошову Світлану Ігорівну, Новохатську Олену Амбросіївну, Семерякова Миколу Вікторовича, Плотнікова Сергія Євгеновича, Смірнова Олександра Валерійовича, Голубничу Юлію Миколаївну, Максимовську Тетяну В’ячеславівну, Чарушнікова Ігоря Івановича;

артистахоруІІ категоріїБезотечество Вікторію ОлександрівнуКотелевського Івана Володимировича

художника-бутафор -  Таєрова Михайла Альбертовича

Конкурс на посади: 

артиста оркестру вищої категорії (1 вакансія - труба, 1 вакансія - контрабас, 1 вакансія - фагот,  0.5 вакансії - арфа, 0.5 вакансії - валторна)

артиста оркестру І категорії (1 вакансія - труба, 0.5 вакансії - віолончель, 0.5 вакансії - контрабас, 0.5 вакансії - фагот, 0.5 вакансії - флейта);

артиста оркестру ІІ категорії (0.вакансії - скрипка, 0.5 вакансії - труба)НЕ ВІДБУВСЯчерез відсутність претендентів.