ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

13 березня о 17:00 бенефіс-вистава провідної солістки театру Наталії Гаман-Орлової («Весела вдова»)

 

Гаман

Запрошуємо Вас 13 березня о 17:00 на бенефіс-виставу провідної солістки театру Наталії Гаман-Орлової "Весела вдова", партію Ганни Главарі виконує Наталія Гаман-Орлова.

Наталія Гаман-Орлова - одна з яскравих, самобутніх і різнопланових артисток Харківського академічного театру музичної комедії. Емоційно і тонко розкриває характери своїх лірико-драматичних героїнь. У кожній ролі Наталія різна: іронічна Ганна Главарі або вибаглива Валентина («Весела вдова»), романтична Сільва («Сільва»), або смілива Саффі («Циганський барон»), зухвала Настя («Бабин бунт») або закохана Сона («Витівки Хануми»).

Наталія Гаман-Орлова закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського.Ази професійної майстерності вивчала в класі відомого педагога по вокалу Маргарити Червонюк. У Харківському академічному театрі музичної комедії дебютувала в 2010 році, виконавши роль Служниці в музичній комедії Марка Самойлова «Таємниця Дон Жуана».

У 2014 році Наталія створила образ примхливої Галатеї («Прекрасна Галатея»). Її Галатея - пустотлива і мрійлива красуня. Галатея безпосередня в своїх примхах і вчинках, та впевнена в своїй унікальності. Тоді як епатажної Діані ( «Авантюристи») не до сентиментів і мелодрам.

У легковажному захваті життям танцює Наталія Гаман-Орлова «Карамболину» в образі Нінон в опереті «Фіалка Монмартру». Її Нінон, норовлива, грайлива, чарівниця Монмартру.

Персонажі Наталії в музичних казках ніжні і зворушливі: Оленка («Івасик-Телесик») і Маша («Обережно! Чарівний ліс»).

Концертна творчість Наталії Гаман-Орлової різнобічна: вона виступає в жанрі оперети, мюзиклу, музичної комедії, фолку, естради. Кожен з цих жанрів дозволяє відкрити ту чи іншу рису характеру артистки.

Творчість в Харківському академічному театрі музичної комедії захлеснуло Наталію з головою, численні спектаклі, концерти, гастролі приносять масу позитивних емоцій. Виступ на сцені для Наталії Гаман-Орлової - це відмінна можливість показати самобутність її персонажів, стиль і манеру виконання, а також донести глибокий сенс творів.

В свій бенефіс Наталія Гаман-Орловавиконає партію Ганни Главарі в опереті Ф. Легара «Весела вдова».

Алла Прихожаєва, керівник літературно-драматичної частини Харківського академічного театру музичної комедії