ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

564

 

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

 

Хормейстер – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років

Звукорежисер – 1 категорії - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

- Артист - вокаліст 1 категорії – 2 вакансії (сопрано, баритон, тенор).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

- Артист балету 1 категорії – 2 вакансії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста балету (соліста) II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

- Артист балету 2 категорії – 2 вакансії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Артист хору 2 категорії - 2 вакансії (альт, тенор).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Артист оркестру 1 категорії – 2 вакансії (віолончель, валторна).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 року, бакалавра - не менше 3 років.

Документи приймаються за адресою: 61052, м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, Харківський академічний театр музичної комедії (відділ кадрів).

Кінцевий строк прийняття документів: 28 09 2016 р.

Перелік необхідних документів: заява; особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; копія документу, що посвідчує особу; копія трудової книжки (за наявності); копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Дата і місце проведення конкурсу: 4 жовтня 2016 р., 14:00, у приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії, м. Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Більш детальна інформація про умови проведення конкурсу, конкурсні програми на офіційному сайті Харківського академічного театру музичної комедії: www.operetta.kharkiv.ua

Тел. для довідок: (057) 716-07-14, факс (057) 712-28-06 електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у два етапи:

* перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі та прийняття рішення щодо допуску до участі у другому етапі конкурсу.

* другий етап конкурсу складається з двох турів.

Конкурсна програм:

Для хормейстера:

перший тур - читання з листа хорового клавіру з поточного репертуару театру (на вибір комісії);

другий тур - хорова репетиція, диригування фрагментів хорових клавірів за участю артистів хору театру (20 хвилин, на вибір комісії).

Для звукорежисера:

перший тур – співбесіда;

другий тур – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу.

Для артистів-вокалістів 1 категорії:

перший тур - виконання двох арій з оперет, музичних комедій або мюзиклів (в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу), читання: монологу, віршу, або байки (на вибір претендента).

другий тур - сцена з поточного репертуару (на вибір претендента).

Для артистів балету 1 категорії:

перший тур - виконання уроку класичного танцю;

другий тур - виконання фрагментів з балетів, балетний номер (на вибір претендента).

Для артистів балету 2 категорії:

перший тур - виконання уроку класичного танцю;

другий тур - виконання фрагментів з балетів, балетний номер (на вибір претендента).

Для артистів хору 1 категорії:

перший тур - читання хорових партій з листа;

другий тур - виконання під рояль на сцені театру двох творів (на вибір претендента, в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу).

Для артиста оркестру 1 категорії:

перший тур - твір на вибір (до 5-х хвилин звучання, на вибір претендента);

другий тур - читання з листа оркестрові партії з поточного репертуару театру на вибір комісії.

Переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.