ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

- Завідувач художньо-постановочної частини - 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст ). Післядипломна освіта. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.
 
- Артист – вокаліст І категорії – 3 вакансії.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
 
- Концертмейстер із класу балету – 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років. -
 
Артист балету вищої категорії – 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.
- Артист балету ІІ категорії – 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
 
- Хормейстер – 0,5 ставки посади.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.
 
- Звукорежисер І категорії – 1 вакансія.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
 
В перелік документів, що подаються, входять: - заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку; - заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; - копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; - творче резюме, портфоліо.
 
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Дата і місце проведення конкурсу: "05" _грудня_ 2017 року з 16:00 годин; Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м. Харків, вул. Благовіщенська, 32.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до "03" грудня 2017 р., за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32., ОКЗ ХАТМК тел. для довідок: (057) 712-28-06; (057) 716-07-14, факс (057) 712-28-06 електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.