ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурс

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

 

Завідувач художньо-постановочної частини  - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Художник-постановник - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією художник неменше 3 років.

Артист – вокаліст І категорії – 2 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист балету вищої категорії -  1 вакансія.  

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії – 1вакансії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету IIкатегорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Концертмейстер із класу балету – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

Хормейстер – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Артист хору І категорії – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист хору ІІ категорії – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціалістбакалаврмолодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Репетитор з вокалу0,5 ставки посади.

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист оркестру І категорії – 0,5 ставки посади (кларнет);0,5 ставки посади (фортепіано).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру (театру)II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист оркестру вищої категорії – 1 вакансія (труба).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) не менше 3 років.

Артист оркестру І категорії – 1 вакансія (труба)1вакансія (контрабас), 1 вакансія (скрипка), 1 вакансія (віолончель), 0,5 ставки  (гобой).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру (театру)II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист оркестру ІІ категорії – 0,5 ставки  (скрипка).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціалістбакалавр, молодший спеціаліст)без вимог до стажу роботи.

В перелік документів, що подаються, входять:

- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу:    "18"вересня  2018 рокуо16:00 годин;

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м.Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до"14вересня 2018 р., за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32., ОКЗ ХАТМК тел. для довідок: (057) 712-28-06;(057) 716-07-14факс (057) 712-28-06 електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.?ml=1""http://www.operetta.kharkiv.ua/962319af-ac0b-40f2-a789-9fab712fbf58" class="s25" style="width: 0px; height: 0px;">