ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

564

Обласний комунальний заклад

Харківський академічний театр музичної комедії

оголошує конкурc на заміщення вакантних посад:

- Керівник музичної частини - 0,5 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

- Головний балетмейстер-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст ), стаж роботи за професією балетмейстера не менше 3 років.

- Головний хормейстер-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією хормейстера не менше 3 років.

- Головний художник-1 вакансія.  

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

- Художник-постановник - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр),для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

- Режисер  - 1 вакансія. 

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Помічник режисер - 2 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища або базова освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

- Завідувач трупи - 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

- Концертмейстер з класу вокалу- 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр),для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

- Артист-вокаліст, провідний майстер сцени-12 вакансій.  

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста-вокаліста вищої категорії не менше 3 років.

Артист-вокаліст вищої категорії-8 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста-вокаліста І категорії не менше 3 років. 

- Артист-вокаліст І категорії - 3,5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр),для магістрів - без вимог до стажу роботи, для спеціалістів - стаж роботи за професією артиста-вокаліста ІІ категорії не менше 2 років, для бакалавр - не менше 3 років.

- Артист-вокаліст ІІ категорії-1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Балетмейстер-постановник - 1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Балетмейстер - 1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для спеціаліста або магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.

Артист балету, провідний майстер сцени- 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету (театру) вищої категорії не менше 5років.

Артист балету вищоїкатегорії-5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії-5 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист балету ІІ категорії-1 вакансія. 

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалаврабо молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

Звукорежисер вищої  категорії-1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства І категорії не менше 3років.

Звукорежисер І  категорії-1 вакансій. 

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр), для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Звукооператор-1 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалаврабо молодший спеціаліст)для магістра, спеціаліста, бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

В перелік документів, що подаються, входять:

- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу:"03"вересня2019 рокуо12:00 годині;

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м.Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються по"28 серпня2019 р.включно, за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, ОКЗ ХАТМК тел.для довідок: (057) 712-28-06;(057) 716-07-14факс (057) 712-28-06електронна адреса:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.?ml=1""