ХАРЬКОВСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ ТЕАТР МУЗЫКАЛЬНОЙ КОМЕДИИ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

ул.Благовещенская, 32

5 жовтня о 17:00 запрошуємо на бенефіс-виставу заслуженого артиста України Анатолія Младова – «Витівки Хануми» Г. Канчелі.

младов

Шановні друзі!
5 жовтня о 17:00 запрошуємо на бенефіс-виставу заслуженого артиста України Анатолія Младова – «Витівки Хануми» Г. Канчелі. 
Младов Анатолій Павлович - учень славетного педагога, народного артиста СРСР Є.І.Червонюка, розпочав свою творчу професійну діяльність в Воронезькому театрі музичної комедії (1967-1971).


Після закінчення Харківського інституту мистецтв, у 1971 році, він стає артистом Харківського академічного театру музичної комедії. Дебют в ролі Богдановича («Весела вдова» Ф. Легара) виявив його професійні здібності: блискучу артикуляцію, вимову та пластику.
Виконання Младова А.П. відзначається винятковою артистичністю, емоційною насиченістю та соковитістю барв. В українських музичних комедіях артист створив образи кумедного Прокопа Шкурата в «Сватанні на Гончарівці», іронічного Цибулю в «Сорочинському ярмарку» та гротескного Балясного в «Весіллі в Малинівці».
У артиста гарний красивого тембру бас, який дозволяє йому створювати колоритних героїв. Переважну більшість образів він зробив у класичних оперетах: Ахілл («Прекрасна Олена»), Франк («Летюча миша»), Філіп Ла-Туретт («Баядера»), Карнеро («Циганський барон»), Бруйяр (Фіалка Монмартру»).
Герої корифея сцени приваблюють тонким психологізмом у розробці характеру й виконання, що створює художню цілісність. Він створив багато високохудожніх образів, що увійшли в скарбницю української культури: демонічній Воланд в опері-буф «Чорна магія», драматичний Хосе Даріо Ювеналій в рок-опері «Юнона» і «Авось».
В мюзиклах майстер сцени створив низку образів, які запам’яталися притаманною творчій манері Анатолія Младова театральністю та сценічною культурою: зухвалий Жебрак («Сестра Керрі»), ризикований Піккерінґ («Моя прекрасна леді»).
Сценічні образи артиста насичені гумором, добротою та глибоким розумінням специфіки жанру. Резонансними ролями актора, в музичних комедіях, стали - пародійний Френсіс Чесней («Донна Люція», або «Здрастуйте я ваша тітка!» О. Фельцмана), спритний Стешка («Бабин бунт» Є. Птічкина), довірливий Дон Оттавіо («Таємниця Дон Жуана» М. Самойлова), самозакоханий Вано Пантіашвілі («Витівки Хануми»), мудрий Ернест Борисович («Все починається з кохання»).
На бенефісі ви побачите Анатолія Младова в ролі Вано Пантіашвілі у музичній комедії «Витівки Хануми».