ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ

+38(057)712-40-50, 38(057)764 81 28

вул.Благовіщенська, 32

 

 

Андренко3

12 лютого о 17:00 запрошуємо до Харківського академічного театру музичної комедії на БЕНЕФІС-ВИСТАВУ провідного соліста театру Олексія Андренка.

Олексій Андренко – один із найбільш затребуваних артистів театру, за двадцять років він зіграв понад 50 ролей та провів сотні концертів. Своєю емоційністю та харизмою він утримує увагу глядача з тієї хвилини, як утворюється його герой на сцені і до того моменту, коли він покидає її.

Для глядача він не лише відмінний артист оперети, блискучий простак, улюбленець публіки, ведучий концертів, а й відданий лицар свого улюбленого та нев'янучого легкого жанру. Кожна його партія наповнена глибокими емоціями - квінтесенція найвищого професіоналізму, неперевершеного вишукування та надзвичайного шарму.

На бенефісі ви побачите Олексія Андренко у музичній комедії Вадима Ільїна та Владлена Лукашова «Сімейна авантюра, або Вона на все згодна» у ролі молодого інженера Джиммі.

У цій іскрометній і дуже смішній музичній комедії є кохання, ревнощі, зрада, викрадення і навіть підміна дітей! Адже, щоб зберегти сім'ю, жінки здатні зробити навіть неможливе. Проте ревнощі ще нікого до добра не доводили. Іноді вони можуть викликати непередбачуваний ефект. От і тут - якби чоловік не підозрював дружину, можливо, і не став би миттєво батьком трьох дітей.